• 70 LAT JEDYNKI
  70 LAT JEDYNKI
 • 70 LAT tworzymy historię
  70 LAT tworzymy historię
 • 70 LAT na scenie
  70 LAT na scenie
 • 70 LAT jesteśmy kreatywni
  70 LAT jesteśmy kreatywni
 • 70 LAT realizujemy pasje
  70 LAT realizujemy pasje
 • 70 LAT doświadczamy
  70 LAT doświadczamy
 • 70 LAT osiągamy sukcesy
  70 LAT osiągamy sukcesy
 • 70 LAT lubimy wiedzieć
  70 LAT lubimy wiedzieć
 • 70 LAT rozwijamy talenty
  70 LAT rozwijamy talenty
 • 70 LAT wracamy
  70 LAT wracamy
Uczniowie Jedynki wzięli udział w międzynarodowych wideokonferencjach w ramach platformy eTwinning – projektu współfinansowanego przez Erasmus+. Spotkaliśmy się z uczniami dwóch szkół w Chorwacji.

W minionych dniach przeprowadzono dwie wideokonferencje:

25 listopada odbyło się spotkanie w ramach projektu „LEARN – Languages are Easy with Active Reading and Narration”.  Celem projektu jest poznawanie literatury różnych krajów oraz międzynarodowe spotkania online. W projekcie uczestniczą szkoły z: Hiszpanii, Grecji, Włoch, Łotwy, Macedonii Północnej, Turcji, Chorwacji i Polski. W spotkaniu z młodzieżą z Gimnazija Fran Galović w Koprivnicy (Chorwacja) uczestniczyli uczniowie klas: I d, e, f.

3 grudnia miało miejsce spotkanie w ramach projektu „Charlie and a Chocolate Factory”. Celem projektu jest zmotywowanie uczniów do czytania literatury, podniesienie umiejętności językowych oraz umiejętności pracy w grupie. W przedsięwzięciu uczestniczą szkoły z Islandii i Chorwacji. W wideokonferencji z młodzieżą z Osnovna Skola Vladimir Nazor w Krizevci (Chorwacja) wzięli udział uczniowie klas: I a, b.

Uczniowie podjęli niemały wysiłek, przygotowując prezentacje przybliżające zagranicznym partnerom naszą szkołę oraz zagadnienia do rozmów, w które z chęcią się angażowali.

Opiekunem przedsięwzięć w naszej szkole jest p. Dominika Sidor.

Back to top