Mateusz Warzeszka finalistą Olimpiady Wiedzy o Mediach.

Olimpiada Wiedzy o Mediach organizowana jest przez Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz 15 innych uczelni na terenie całego kraju. Uczniowie biorący udział w olimpiadzie mają szanse na zdobycie indeksu na studia dziennikarskie w renomowanych uczelniach wyższych oraz staże w redakcjach na terenie całego kraju.

Mateusz Warzeszka, uczeń klasy Ie zakwalifikował się do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Mediach. Do etapu okręgowego zostało dopuszczonych 58 uczniów, jednym z nich był uczeń wodzisławskiej „Jedynki”. Przepustką do kolejnego etapu był esej napisany przez Mateusza na temat: „Internet jako źródło (dez)informacji” oraz świetnie rozwiązany test wiedzy.

16 i 17 marca 2018 r. w Warszawie odbędą się zawody centralne.

Mateuszowi życzymy dalszych sukcesów!

Ucznia przygotowywała p. Marta Moszczyńska.