Drukuj
Odsłony: 2414
„Nie ma jak u Mamy..” - te słowa ze znanej polskiej piosenki, były mottem kolejnej edycji koncertu z cyklu „Młodzi Artyści Rodzicom”, który odbył się 28 maja w auli szkolnej.

Koncert ten  był wyrazem wdzięczności uczniów naszego Liceum wobec swoich rodziców. Tym jednak razem, szczególne słowa podziękowań,  Artyści „Jedynki” wraz z  ekipą Szkolnej Telewizji, dedykowali Mamom z okazji ich święta. W to wyjątkowe,  poniedziałkowe popołudnie, postanowili oni wszystkim Mamom sprawić odrobinę przyjemności, dzieląc się tak, jak potrafią najlepiej tym, co mają: swoimi talentami artystycznymi. Były więc  wzruszające przeboje muzyczne sprzed lat, ulubione piosenki rodziców, wyrażające uczucia układy taneczne i romantyczne utwory instrumentalne. Szczególnych wzruszeń dostarczyły muzyczne dedykacje wykonywane przez naszych uczniów razem z ich młodszym rodzeństwem.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom za przyjęcie zaproszenia i tak liczną obecność na koncercie. Zapraszamy na kolejną  jego odsłonę ... w przyszłym roku szkolnym.

Filmowa relacja z Koncertu ukaże się wkrótce na szkolnej stronie fb.