19 czerwca uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w kościele p.w. WNMP. Następnie, w auli szkolnej odbyła akademia, podczas której 103 uczniów (61 z klas pierwszych i 42 z klas drugich), zostało uhonorowanych nagrodami za otrzymanie promocji z wyróżnieniem.

Największy sukces w tym roku szkolnym odniósł Robert Bugla z kl. IIc,   uzyskując imponującą średnią ocen 5,78. Robert jest tym samym kandydatem do Nagrody Prezesa Rady Ministrów. Uhonorowana został również grupa uczniów, którzy zasłużyli na szczególne wyróżnienie, ponieważ mogą poszczycić się niezwykłym osiągnięciem, jakim jest 100% frekwencja!!!  Są to: Konrad Rduch z kl. Ib, Ola Gajowska z kl. Ie, Michalina Łakomska z kl. If, Julia Reś z kl. If, Jakub Heliosz z kl. Ig, Igor Cylc z kl. IIb, Szymon Pabijasz z kl. IIb, Julia Kubica z kl. IId.

Akademię uświetnił program artystyczny w wykonaniu uczniów kl. Ic, którzy w humorystyczny sposób podsumowali rok szkolny i wprowadzili wszystkich uczestników uroczystości w prawdziwie wakacyjny nastrój.

Wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom życzymy udanych, pogodnych, pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji!