Na okoliczność Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, obchodzonego w I LO w ramach projektu Erasmus+ Fit4Thought, zapraszamy uczniów Jedynki na prelekcję "Uważność czynnikiem chroniącym przed depresją".

Prelekcja "Uważność czynnikiem chroniącym przed depresjąodbędzie się w dniu 13.10.2021 o godz. 9:45 w Auli. Wygłosi ją p. Mariola Kujańska - mgr psychologii, mediator, coach, doradca zawodowy, koordynator programu Wsparcia Psychologiczno - Pedagogicznego dla Uczniów i Nauczycieli realizowanego ze środków MEiN, dyrektor Niepublicznej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Rybniku.

W auli uczestniczyć będą klasy: IID i IIIG4. Pozostałe klasy wysłuchają prelekcji w klasach.

Po spotkaniu wręczymy nagrody autorom zwycięskich plakatów promujących Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.

Link do platformy specjalistyczno-doradczej: https://pwpp.uksw.edu.pl/ - zachęcamy do jej odwiedzenia. Poprzez platformę można się już zapisywać na dyżury do specjalistów oraz na szkolenia (systematycznie będą dodawane nowe).