Drukuj
Odsłony: 2358
Informujemy, że od 28 września br. trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu "Śląskie. Inwestujemy w talenty - VI edycja", realizowanego przez Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Celem niniejszego projektu jest przyznanie wsparcia stypendialnego uczniom szczególnie uzdolnionym w zakresie przedmiotów matematycznych, informatycznych, języków obcych lub przyrodniczych, uczącym się na terenie województwa śląskiego.

Nabór wniosków o przyznanie stypendium prowadzony będzie do dnia 30 października 2020 roku.

Departament Europejskiego Funduszu Społecznego, rekomenduje składanie wniosków o przyznanie stypendium poprzez darmową platformę ePUAP – jako łatwy, bezpieczny i bardzo sprawny sposób przekazania dokumentów.

Szczegółowe informacje o realizowanym projekcie oraz o sposobie składania Wniosku o przyznanie Stypendium dostępne są na stronie internetowej http://efs-stypendia.slaskie.pl.

Zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego,  który krok po kroku pokazuje jak łatwo i szybko można złożyć Wniosek o przyznanie stypendium za pomocą platformy ePUAP. 
Film dostępny jest pod adresem internetowymhttps://youtu.be/7Nidbnokm5I