• 70 LAT JEDYNKI
  70 LAT JEDYNKI
 • 70 LAT tworzymy historię
  70 LAT tworzymy historię
 • 70 LAT na scenie
  70 LAT na scenie
 • 70 LAT jesteśmy kreatywni
  70 LAT jesteśmy kreatywni
 • 70 LAT realizujemy pasje
  70 LAT realizujemy pasje
 • 70 LAT doświadczamy
  70 LAT doświadczamy
 • 70 LAT osiągamy sukcesy
  70 LAT osiągamy sukcesy
 • 70 LAT lubimy wiedzieć
  70 LAT lubimy wiedzieć
 • 70 LAT rozwijamy talenty
  70 LAT rozwijamy talenty
 • 70 LAT wracamy
  70 LAT wracamy
Z przyjemnością informujemy o zakwalifikowaniu się uczniów naszej szkoły do kolejnego etapu 50 Olimpiady Biologicznej.

W dniu 10 X 2020 r. w naszej szkole odbył się I etap Olimpiady Biologicznej, Do kolejnego etapu zakwalifikowała się Michalina Łakomska z klasy III F i Łukasz Zniszczoł z klasy III C. Uczestnicy olimpiady w ciągu najbliższych 2 miesięcy zobowiązani są wykonać prace badawcze, które po weryfikacji formalnej przez KOOB umożliwią dopuszczenie uczestników do egzaminu pisemnego zawodów II stopnia czyli zawodów na etapie okręgowym. Uczniom gratulujemy pierwszych sukcesów, życząc wytrwałości i fascynacji naukami biologicznymi przy wykonywaniu prac badawczych .

Back to top