Z przyjemnością informujemy o sukcesie naszego ucznia.

Konrad Hałaszko z klasy 4A zakwalifikował się do programu ZDOLNI.

Jest to uwieńczenie osiągnięć matematycznych i pracy społecznej Konrada.

Gratulujemy!

Program ZDOLNI to największe i najważniejsze przedsięwzięcie realizowane przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci. To wyjątkowy ogólnopolski program tworzony we współpracy z setkami naukowców i artystów z najlepszych uniwersytetów, placówek badawczych i uczelni artystycznych w Polsce. Przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich i podstawowych – młodych ludzi pełnych pasji, pragnących rozwijać swoje uzdolnienia. Ludzi, którym nie wystarczają wyzwania, jakich dostarcza im najbliższe otoczenie, którzy jeszcze przed maturą chcą wejść do świata prawdziwej nauki i sztuki, chcą wiedzieć więcej i mierzyć się z trudnymi wyzwaniami.

Każdego roku w ramach Programu ZDOLNI stypendyści mają możliwość wyboru spośród ponad 50 różnego rodzaju zajęć. Są to specjalistyczne warsztaty badawcze w instytutach Polskiej Akademii Nauk i na wydziałach czołowych uniwersytetów, obozy naukowe, seminaria i spotkania humanistyczne oraz staże, a także zajęcia plastyczne i muzyczne.