Nasze piłkarki nożne zajęły wysokie II miejsce w półfinałach wojewódzkich, ulegając jedynie drużynie z Raciborza.

Sukces naszego ucznia w XIX Ogólnopolskim Konkursie Filmowym.

W tym roku, w dniach 24.05.-01.06  odbył się  dziesiąty obóz geograficzno-językowy.

28 maja 2019 r. uczniowie klasy I A uczestniczyli w przedmiotowej wycieczce do firmy POL - EKO Aparatura s.j. w Wodzisławiu Śląskim.

20 V 2019 r. odbył się egzamin dla uczestników Programu Pierwsza Pomoc Przedmedyczna - i Ty możesz ratować.

Trzynastu naszych uczniów zostało nagrodzonych w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2019"

W dniu 28 V 2019 r. odbyła się V edycja Powiatowego Konkursu "Między chemią a biologią" dla uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych.

Praca literacka Michaliny Łakomskiej z klasy 1 f w gronie Zwycięzców Honorowych I edycji ogólnopolskiego konkursu literackiego i plastycznego „Serce kapsuły czasu”.

Kandydatów do udziału w projekcie Erasmus+ “Lets study local and regional subjects at school”, którzy dostarczyli dokumenty rekrutacyjne, zapraszamy do udziału w konkursie o Włoszech. (06.06.2019)

Uczeń Jedynki, Michał Caniboł, zajął 3. miejsce w tegorocznej edycji Klasówki Powstańczej, organizowanej przez Muzeum Powstań Śląskich.