loading...
W dniu 3. 02. 2019 r. uczeń kl. II c Szymon Brzoza zmagał się z zadaniami II etapu XII Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z chemii. 

Uczeń klasy IIc Szymon Brzoza zakwalifikował się  do II etapu 65 Olimpiady Chemicznej.

Uczniowie Jedynki wzięli udział w spotkaniu z panem Lucasem Mackiem, dyrektorem Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu w Dijon.

Dwóch naszych uczniów zostało laureatami konkursu Alfik Matematyczny 2018.

W dniach 20-26 stycznia 2019 r. pięcioosobowa grupa uczniów Jedynki pod opieką pani Dominiki Sidor oraz pani Hanny Knopek uczestniczyła w wymianie uczniowskiej na hiszpańskiej Fuerteventurze, w ramach programu Erasmus+ LORESU.

W XXI Ogólnopolskim  Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2019, nasza szkoła została uhonorowana Srebrną Tarczą. Jesteśmy więc nadal w gronie najlepszych  liceów ogólnokształcących w Polsce. To powód do radości i dumy!

11 stycznia odbyły się okręgowe eliminacje XXIII Olimpaidy Wiedzy o Żywieniu i Żywności.

Od grudnia już IV grupa uczniów naszego liceum rozpoczęła zajęcia w ramach Projektu - Pierwsza Pomoc Przedmedyczna - I TY Możesz Ratować

Do etapu okręgowego XLVIII Olimpiady Biologicznej zakwalifikowało się dwóch uczniów z naszej szkoły.

18 stycznia upłynął termin składania posterów naukowych na wojewódzki konkurs o indeks Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego - Biotechnologia - jutro ludzkości.

Back to top