21 czerwca uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w kościele p.w. WNMP, następnie w auli szkolnej odbyła się akademia.

Mieliśmy okazję przekonać się o tym, my - uczniowie klas 3D i 3E, biorąc udział w wycieczce krajoznawczo-turystycznej, właśnie do Pragi w dniach od 10 do 12 czerwca 2024 roku.

Uczeń klasy II b Mikołaj Lipianin został laureatem III edycji konkursu historycznego pt. "Polska- Węgry. Historia przyjaźni".

Maciej Kopiec z klasy 3A uczestniczył w kolejnych warsztatach w ramach programu ZDOLNI, którego uczestnikiem jest już od 2 lat. Program organizuje Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci.

W dniu 11 VI 2024 r. w naszym liceum odbyła się IX edycja Powiatowego Konkursu MIĘDZY CHEMIĄ A BIOLOGIĄ