W dniach 28 do 30 kwietnia, 221  absolwentów  naszego liceum odebrało świadectwa ukończenia szkoły. Pamiątkowe statuetki oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców otrzymali laureaci i finaliści olimpiad i konkursów przedmiotowych: Jakub Durczok, Wojciech Szmelich i Mateusz Smolarczyk  oraz Robert Bugla, który jako absolwent z najwyższą średnią ocen - 5,65 uzyskał honorowy tytuł "Primus Inter Pares".

Nagrodami zostało także uhonorowanych 46 absolwentów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem,  9 wybitnych sportowców, 13 absolwentów szczególnie angażujących się w życie artystyczne szkoły oraz 17 absolwentów, którzy aktywnie włączali się w działalność Telewizji Szkolnej. Dyplomy uznania odebrało również 37 wolontariuszy, którzy naukę godzili z pracą  w Rodzinach Zastępczych.

Wszystkim Absolwentom gratulujemy ukończenia szkoły, osiągnięcia  licznych i różnorodnych sukcesów oraz życzymy powodzenia na maturze.