VII grupa wolontariuszy w roku szkolnym 2013/2014

W Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim 8 stycznia 2014 roku utworzono nową grupę wolontariuszy.

Uczniowie naszego Liceum ponownie podjęli zobowiązanie do służby wolontariackiej. We wrześniu 2013 roku zgłosiło się 45 kandydatów do wolontariatu. Ostatecznie, po czteromiesięcznym okresie przygotowań, na które złożyły się spotkania z psychologiem, pracownikami PCPR-u oraz ze starszymi kolegami, czynnymi wolontariuszami, akces do służby zgłosiły 24 osoby.

To już po raz siódmy – dzięki współpracy Zespołu Szkół im. 14 Pułku Powstańców Śląskich i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim – jednostki pomocy społecznej powiatu wodzisławskiego (takie jak Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie i rodziny zastępcze) otrzymają wsparcie naszych uczniów. Akty skierowania do służby wolontariackiej wręczył Starosta Powiatu Wodzisławskiego – Pan Tadeusz Skatuła.

Wszystkim naszym wolontariuszom życzymy wielu sił i wytrwałości w zaszczytnej, bo bezinteresownej służbie drugiemu człowiekowi. Kolejny nabórkandydatów do VIII już grupy wolontariuszy rozpocznie się we wrześniu 2014 roku.

Wolontariusze 2013/2014:

 1. Kinga Wieczorek, kl. II c   
 2. Sandra Buko, kl. II d
 3. Nina Koczy, kl. II d
 4. Beniamin Szypuła, kl. II d
 5. Maria Grzybek, kl. II f
 6. Kinga Sitko, kl. II f
 7. Aleksandra Adamczyk, kl. II g
 8. Magdalena Szewczyk, kl. II i
 9. Katarzyna Chwedczuk, kl. I c
 10. Sylwia Zelek, kl. I c
 11. Edyta Kałuża, kl. I e
 12. Karolina Kiermaszek, kl. I e
 13. Aleksandra Rzepiszczak, kl. I e
 14. Karolina Wierzbica, kl. I e
 15. Katarzyna Bogusz, kl. I f
 16. Kaja Kołt, kl. I f
 17. Marta Lewandowska, kl. I f
 18. Joanna Walecka, kl. I f
 19. Karolina Skowronek, kl. I g
 20. Marta Fukała, kl. I h
 21. Dominika Kowalczyk, kl. I h
 22. Martyna Mioduszewska, kl. I h
 23. Katarzyna Parchańska, kl. I h
 24. Wiktoria Piechota, kl. I h

 

Back to top