VIII grupa wolontariuszy w roku szkolnym 2014/2015

Ósma28 osobowa grupa wolontariuszy z naszego liceum przyjęła 27 stycznia br. z rąk Pana wicestarosty Leszka Bizonia oficjalne skierowania do służby wolontariackiej w rodzinach zastępczych powiatu wodzisławskiego.

Młodzież przygotowywała się do pracy w wolontariacie od początku roku szkolnego. Od lutego do końca grudnia wolontariusze będą wspierać w nauce młodych wychowanków w rodzinach zastępczych i rodzinnych domach dziecka. Cieszy fakt, że uczniowie naszego liceum tak licznie przystąpili do wolontariatu. 

Wolontariusze 2014/2015

1. Babula Natalia 

2. Czepczor Gabriela 

3. Dominik Elzbieta 

4. Dubiel Marta 

5. Fit Aleksandra 

6. Frelich Wojciech 

7. Gajda Martyna 

8. Gojowy Katarzyna 

9. Grzywacz Anna 

10. Jasiak Sandra 

11. Kipich Julia 

12. Kowol Karolina 

13. Leśniak Anna 

14. Lipińska Natalia 

15. Merta Magdalena 

16. Moszczyńska Zuzanna

17. Mrozek Marta 

18. Nowosielska Marta 

19. Plaskacz Paulina 

20. Plutowska Klaudia 

21. Przeliorz Magdalena 

22. Przybyła Monika 

23. Rudol Julia 

24. Szulc Anna 

25. Tatarczyk Agata 

26. Wala Dominika 

27. Węglarz Wiktoria 

28 Wojciechowska Natalia 

Wszystkim naszym wolontariuszom życzymy siły i wytrwałości w bezinteresownym pomaganiu, dużo radości z małych, drobnych gestów życzliwości ofiarowanych drugiemu człowiekowi i wielu uśmiechniętych twarzy dzieci do, których traficie.

Back to top