W związku ze zbliżającym się Ogólnopolskim Tygodniem Kariery zapraszamy uczniów klas pierwszych oraz drugich do udziału w konkursie szkolnym „DROGA DO KARIERY”.

REGULAMIN KONKURSU

Udział w konkursie deklaruje cała klasa. Konkurs przebiega w dwóch formach i ma charakter dwuetapowy: konkurs na hasło motywujące oraz konkurs plastyczny na komiks.

Etap pierwszy:

Klasa wspólnie redaguje uniwersalne hasło motywujące do osiągnięcia sukcesu, dotyczące planowania lub rozwijania kariery zawodowej. Hasło powinno zawierać co najmniej jeden z wyrazów zawartych w temacie przewodnim tegorocznego OTK „Pasja – motywacja – odwaga”. Klasa umieszcza tekst swojego hasła na papierze w formacie A2/karton, brystol oraz podpisuje swą pracę na jej odwrocie (klasa, wychowawca).
Podpisane prace należy złożyć do 10 października do godziny 15.00 w gabinecie pedagoga szkolnego (64a).

Etap drugi:

Klasa wybiera spośród siebie czteroosobową drużynę, która weźmie udział w warsztatach plastycznych, podczas których uczniowie narysują komiks pod tytułem „DROGA DO KARIERY”. Warsztaty zakończone wyłonieniem najlepszych prac odbędą się 11 października br. na 3, 4, 5 lekcji w auli szkolnej.

Więcej informacji można uzyskać w gabinecie 64a u pedagoga szkolnego. Zarówno dla całej klasy, jak i dla uczestników konkursu plastycznego przewidziano dyplomy i atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do udziału w konkursie!

Patrycja Gabor – pedagog, doradca zawodowy
Danuta Parma – pedagog specjalny