• 70 LAT JEDYNKI
  70 LAT JEDYNKI
 • 70 LAT tworzymy historię
  70 LAT tworzymy historię
 • 70 LAT na scenie
  70 LAT na scenie
 • 70 LAT jesteśmy kreatywni
  70 LAT jesteśmy kreatywni
 • 70 LAT realizujemy pasje
  70 LAT realizujemy pasje
 • 70 LAT doświadczamy
  70 LAT doświadczamy
 • 70 LAT osiągamy sukcesy
  70 LAT osiągamy sukcesy
 • 70 LAT lubimy wiedzieć
  70 LAT lubimy wiedzieć
 • 70 LAT rozwijamy talenty
  70 LAT rozwijamy talenty
 • 70 LAT wracamy
  70 LAT wracamy
Sukcesy naszych uczniów w konkursie „Understand”!
Miło nam poinformować o doskonałych wynikach naszych uczniów w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Understand”, który odbył się 15 października.

Aleksandra Szczerba zajęła trzecie miejsce w województwie, Szymon Wiśniewski uplasował się na miejscu czwartym, a Joanna Szczerba zajęła miejsce piąte. Warto dodać, że wszystkie te osoby uczęszczają do klasy 3d.

Z kolei Marta Buda z klasy 2c4 zajęła 4 miejsce w kategorii klas 2 szkół średnich.

„Understand” jest konkursem opartym o umiejętność rozumienia języka angielskiego. Aby wziąć w nim udział, potrzebne są słuchawki i urządzenie z dostępem do Internetu. Podczas zawodów odbywających się w szkole uczeń ma do odsłuchania i rozwiązania zadania o różnym poziomie trudności sprawdzające nie tylko umiejętność rozumienie języka angielskiego, ale również wiedzę ogólną z różnych dziedzin nauki.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Back to top