23 czerwca uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w kościele p.w. WNMP. Następnie, w auli szkolnej odbyła akademia.

Podczas akademii 105 uczniów (68 z klas pierwszych i 37 z klas drugich), zostało uhonorowanych nagrodami za otrzymanie promocji z wyróżnieniem.Największy sukces w tym roku szkolnym odniósł  Krzysztof Widenka z kl. IIa, uzyskując średnią ocen 5,67. Tuż za nim, na podium najlepszych z najlepszych znalazła się Laura  Adamczyk z kl. IId (średnia 5,56) oraz Robert Tkocz kl. IIa ( średnia 5,33). Spośród uczniów klas pierwszych, najwyższą średnią ocen (5,31) uzyskała  Wiktoria Kochanek z kl. Ih.
Akademię uświetnił program artystyczny w wykonaniu uczniów kl. Ic, którzy wprowadzili wszystkich uczestników uroczystości w prawdziwie wakacyjny nastrój.