Nasza szkoła od kilku lat angażuje się w akcję SZLACHETNA PACZKA, czyli  ogólnopolski projekt pomocy rodzinom, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA już od 20 lat. Nie inaczej jest i tym razem.

W tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki pragniemy wesprzeć swoją pomocą samotnego Seniora, który ma za sobą kilka zawałów serca i operacji kręgosłupa, a obecnie zmaga się z problem poważnych trudności w  samodzielnym poruszaniu się. Więcej informacji na temat sytuacji i potrzeb naszego Seniora znajduje się na naszym szkolnym Fb.

Wspólnie możemy wesprzeć osobę, która potrzebuje pomocy oraz zaradzić przynajmniej kilku jej dotychczasowym zmartwieniom.
Dlatego już dziś, z góry dziękujemy wszystkim, zarówno Uczniom naszej szkoły, jak i ich Rodzicom, za włączenie się w tę szlachetną akcję łączącą ludzi, którzy pragną pomagać i  dzielić się szczęściem z najsłabszymi😊