14 grudnia br. dwudziestoosobowa grupa naszych uczniów z klas I i II zainteresowanych możliwością studiowania w USA, uczestniczyła w spotkaniu on-line z PROF. ZUZANNĄ FUCHS, PHD HARVARD UNIVERSITY 2019, B.A. COLUMBIA UNIVERSITY 2013

Inicjatorem spotkania była Pani Profesor Fuchs,  której współpraca z naszą szkołą rozpoczęła się w ubiegłym roku szkolnym w związku
z uzyskaniem przez Arka Rybę tytułu laureata Konkursu „Droga na Harvard”. Pani Profesor, jako  członek stowarzyszenia “Harvard Club of Poland” jest jednym z  dwóch osobistych mentorów Arka.

Podczas poniedziałkowego spotkania Pani Profesor zapoznała naszych uczniów ze sposobem aplikowania na studia w Stanach Zjednoczonych. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zadawania pytań na temat szczegółowych wymagań, jakie należy spełnić, aby dostać się wymarzoną amerykańską uczelnię.

Serdecznie dziękujemy Pani Prof. Zuzannie Fuchs za życzliwość, cenne rady i poświęcony czas.