W związku ze zbliżającym się Ogólnopolskim Tygodniem Kariery, zapraszamy uczniów klas pierwszych oraz drugich do udziału w konkursie szkolnym pod hasłem „Droga do kariery”. Udział w konkursie deklaruje cala klasa. Konkurs przebiega w dwóch formach i ma charakter dwuetapowy: konkurs na hasło motywujące oraz konkurs plastyczny na komiks.

Etap pierwszy:

• klasa wspólnie redaguje uniwersalne hasło motywujące do osiągnięcia sukcesu, dotyczące planowania lub rozwijania kariery zawodowej. Hasło powinno zawierać co najmniej jeden z wyrazów zawartych w temacie przewodnim tegorocznego OTK „Kariera, Kompetencje, Kreatywność.”
  • klasa umieszcza tekst hasła na papierze w formacie A2/karton, brystol/ oraz podpisuje swą pracę na jej odwrocie. /klasa …, wychowawca ………./
  • Podpisane prace należy złożyć do 18 października do godziny 16.00 w gabinecie pedagoga szkolnego- 64 a

Etap drugi:

• Klasa wybiera spośród siebie czteroosobową drużynę, która weźmie udział w warsztatach plastycznych podczas których, uczniowie narysują komiks pod tytułem „Droga do kariery”
  • Warsztaty zakończone wyłonieniem najlepszych prac odbędą się 19 października br.- na 3, 4, 5 lekcji w świetlicy szkolnej.

Więcej informacji można uzyskać w gabinecie 25 u doradcy zawodowego, oraz 64 a  u  pedagoga szkolnego. Zarówno dla całej klasy jak i dla uczestników konkursu plastycznego przewidziano dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Patrycja Gabor – doradca zawodowy

Danuta Parma – pedagog szkolnego