Uczniowie naszego liceum po raz kolejny, z wielkim zapałem, zaangażowali się w akcję charytatywną "Szlachetna Paczka". W tym roku wspieraliśmy Pana Adama, który od dłuższego czasu samotnie zmaga się z problemami zarówno zdrowotnymi, jak i finansowymi. Mężczyzna bardzo potrzebował pomocy, a nas nie trzeba było długo do niej namawiać. Wspólnie udało nam się zebrać aż 7 tysięcy złotych!

Samorząd Szkolny zakupił wszystkie rzeczy z listy pana Adama, a kilka dni temu zostały one mu dostarczone. Wśród najpotrzebniejszych artykułów znalazł się opał, telefon komórkowy, lodówka, środki czystości oraz żywność. Koordynatorem akcji był Samorząd Szkolny wraz z opiekunkami p. Ewą Faroń i p. Katarzyną Koszorz.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to piękne dzieło pomocy - pamiętajcie, dobro wraca!