Znamy już finalistów II edycji szkolnego konkurs „Droga do kariery” realizowanego w ramach obchodów tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod hasłem „ Złap za stery do swojej kariery”. W konkursie brali udział uczniowie klas I i II.

W konkursie na hasło motywujące młodych ludzi do planowania swojej kariery zawodowej, zwyciężyła klasa IA z hasłem „Rozwiń żagle, złap za stery, płyń w kierunku przyszłej kariery”. II miejsce zajęła klasa ID z hasłem „Statkiem ambicji ku wyspie kariery”. III miejsce zdobyli uczniowie z klasy I E z hasłem „ Niech Twojej kariery nie blokują bariery.”

W warsztatach i konkursie na komiks wzięło udział 9 czteroosobowych drużyn.
Poniżej przedstawiamy drużyny zwycięskie:

I miejsce: Wiktoria Siwek, Kinga Niemiec, Natalia Dubiel, Wiktoria Tomczak z kl. IE

II miejsce: Milena Menżyk, Emilia Kaczmarczyk, Milena Koszela, Maja Borgosz z kl. IIA
III miejsce: Hanna Pisarek, Wiktoria Stabla, Milena Bogacińska, Karolina Kowalczyk z kl. ID.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz dziękujemy za udział w konkursie oraz zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.