W poniedziałek 16 października w auli szkolnej odbył się trzeci finał szkolnego konkursu dla klas I i II „ Droga do kariery” w ramach obchodów tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Z przyjemnością informujemy, że w konkursie na hasło OTK motywujące do osiągnięcia sukcesu zwyciężyła KLASA II i z hasłem  „Na dole róże na górze praca – myśl o karierze to się opłaca”. Miejsce drugie zajęła KLASA I A. Na miejscu trzecim uplasowały się „ex aequo” KLASY I B i I C. Wyróżnienie i nagrodę publiczności otrzymała KLASA II E.
W konkursie plastycznym na komiks  pod hasłem „Droga do kariery” pierwsze miejsce zdobyła drużyna z klasy I C w składzie: JULIA MARCISZ, MAŁGORZATA CEGLARZ, BRYGIDA BRYDNIAK, KAROLINA PAWLIK. Miejsce drugie zajęła drużyna z klasy II A w składzie: ALICJA MUSIOLIK, ZOFIA WIECZOREK, AMELIA DANIELEWSKA, IZABELA DZIĘCIOŁ. Miejsce trzecie zdobyła drużyna z klasy I A: MAJA MICHALIK, JULIA KLEPEK, MILENA STUS, ALINA MARZLIAKOVA.

Gratulujemy wszystkim klasom kreatywności i dziękujemy za udział w konkursieJ