2 września uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2024/2025.

Po mszy św. w kościele WNMP w szkolnej auli odbyła się druga część inauguracji, podczas której uczniowie klas pierwszych, zgodnie z tradycją naszego liceum, złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci do społeczności Jedynki. Uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych wraz ze swoimi wychowawcami uczestniczyli w uroczystości poprzez transmisję Telewizji Szkolnej. U progu nowego roku szkolnego życzenia złożył nowy dyrektor - pan Marcin Kopczyński, życząc: wszystkim uczniom, w szczególności pierwszoklasistom, osiągnięcia wielu sukcesów i spełniania marzeń, nauczycielom i pracownikom szkoły, aby ten rok przyniósł satysfakcję zawodową oraz rodzicom, by nowy rok szkolny przyniósł wiele miłych przeżyć związanych z osiągnięciami ich dzieci.