• 75 LAT JEDYNKI
    75 LAT JEDYNKI
  • 75 LAT tworzymy historię
    75 LAT tworzymy historię
  • 75 LAT na scenie
    75 LAT na scenie
  • 75 LAT jesteśmy kreatywni
    75 LAT jesteśmy kreatywni
  • 75 LAT realizujemy pasje
    75 LAT realizujemy pasje
  • 75 LAT doświadczamy
    75 LAT doświadczamy
  • 75 LAT osiągamy sukcesy
    75 LAT osiągamy sukcesy
  • 75 LAT lubimy wiedzieć
    75 LAT lubimy wiedzieć
  • 75 LAT rozwijamy talenty
    75 LAT rozwijamy talenty
  • 75 LAT wracamy
    75 LAT wracamy
9 kwietnia 2025 roku w I LO w Wodzisławiu Śląskim odbył się wyjątkowy koncert pt. "Wiosenny Bukiet dla Rodziców". Młodzi Artyści Jedynki, pod kierunkiem Piotra Kamińskiego, zaprezentowali znane i lubiane utwory muzyczne, wzbogacone akompaniamentem instrumentalnym.

Wieczór uświetnił gościnny występ młodzieżowego chóru Canticum Novum pod dyrekcją dr Emilii Kopiec. Wydarzenie przyciągnęło 250 gości, którzy spędzili ten czas w atmosferze pełnej muzyki i wzruszeń.

Po koncercie odbył się poczęstunek, podczas którego publiczność miała okazję podzielić się swoimi emocjami i refleksjami.

Rada Rodziców I LO składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy dorzucili swoją cegiełkę do organizacji tego wydarzenia – za wsparcie, zaangażowanie i obecność. To był wieczór, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.