W dniu 5 kwietnia odbył się w naszej szkole II Powiatowy Konkurs Dla Gimnazjalistów - ,,Między Chemią a Biologią".

Gimnazjaliści ze szkół powiatu wodzisławskiego napisali test z biologii i chemii skaładający się z 14 zadań, uczniowie mieli godzinę na rozwiązanie testu. Po części pisemnej gimnazjaliści uczestniczyli w prelekcji prozdrowotnej zapoznając się z zasadmi zdrowego stylu życia, które pozwalają uniknąć zachorowania na nowotwory. Uczennice naszej szkoły: Gabriela Baszton z kl. III H i Julia Kipich z klasy II D przedstawiły także krótką prezentację naszego liceum.

Laureatami konkursu zostali:

Mateusz Spień z Gimnazjum w Gołkowicach - I miejsce

Natalia Wieczorek z Gimnazjum w Gołkowicach - II miejsce

Olimpia Piecha z Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śl. - III miejce

Wszystkim laureatom i ich opiekunom bardzo gratulujemy sukcesu, a tych którzy jeszcze nie spróbowali swoich sił zapraszamy, już za rok, na kolejną edycję konkursu.

 

Back to top