Do  półfinału wojewódzkiego konkursu  o indeks  Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego - "Biotechnologia - jutro ludzkości"  zakwalifikowało się aż 6 uczniów naszej szkoły.

Łącza ilość ucziów ze wszystkich szkół, którzy zakwalifikowali się do półfiału kokursu wyniosła 20 osób.

Ucziowie naszej szkoły, którzy wyśmieicie poradzili sobie z testem wiedzy z biologii i chemii to:

Brawańska Kinga z kl. III G, Foltys Magdalena z kl. IIIG, Grzybowska Alicja z kl. III H, Łochowicz Aleksandra z kl. III D, Przybyła Monika z kl. III G i Rok Kaja z kl III H. Ucziowie przygotowywali się do kokursu pod opieką Pani Wiesławy Strof i Poli Szolc.

Aktualie ucziowie przygotowują postery naukowe na wybrany przez siebie temat, które zobowiązai są przesłać orgaizatorowi do 3. II. 2017 r.

Ogłoszenie wyników i list finalistów nastąpi 20. II. 2017 r.

Finał konkursu odbędzie się 16-17 III. 2016 r.

Życzymy już dzisiaj wszystkim uczniom dalszych sukcesów.