Z okazji Dnia Dziecka Samorząd Uczniowski przygotował kilka niespodzianek. Wśród nich, prezentację związaną z historią i tradycjami  związanymi  z obchodami Dnia Dziecka na świecie. Następnie uczniowie wszystkich klas rozwiązywali test wiedzy związany z prezentacją.

Zwyciężyła klasa II e, prawidłowo odpowiadając na wszystkie pytania i wygrała nagrodę główną- pizzę dla całej klasy. Zorganizowany został także kolejny dzień tematyczny- uczniowie przebrali się w stroje dziecięce i wspominali czasy, kiedy szkoła była odległą przyszłością, a ponieważ dzieciństwo to słodki czas, każdy uczeń i nauczyciel został obdarowany słodyczami, by wspomnienia były jeszcze piękniejsze. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za  przypomnienie jak fajnie jest być dzieckiem!