• 70 LAT JEDYNKI
  70 LAT JEDYNKI
 • 70 LAT ponad poziomy
  70 LAT ponad poziomy
 • 70 LAT kochamy wiedzieć
  70 LAT kochamy wiedzieć
 • 70 LAT tańczymy swoje
  70 LAT tańczymy swoje
 • 70 LAT wracamy
  70 LAT wracamy
 • 70 LAT doświadczamy
  70 LAT doświadczamy
 • 70 LAT świętujemy
  70 LAT świętujemy
 • 70 LAT pamiętają
  70 LAT pamiętają
Z radością i dumą  pragniemy poinformować, że nasze Liceum zostało uhonorowane Medalem 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża za szczególne zasługi w efektywnym wieloletnim działaniu wspierającym Ruch Honorowego Krwiodawstwa.

To szczególne odznaczenie zostało przekazane na ręce Pani Dyrektor Janiny Rurek,  podczas uroczystej akademii z okazji 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa, która odbyła się 26 listopada br. w naszej szkolnej auli. Organizatorem uroczystości, która była okazją  do podkreślenia rangi krwiodawstwa oraz podziękowania wszystkim Honorowym Krwiodawcom z powiatu wodzisławskiego, był Zarząd Oddziału Rejonowego oraz Rejonowa Rada Honorowego Krwiodawstwa w Wodzisławiu Śląskim.  Uroczystość uświetnił  koncert "W darze dla Krwiodawców" w wykonaniu  naszych artystów.

Back to top