• 70 LAT JEDYNKI
  70 LAT JEDYNKI
 • 70 LAT tworzymy historię
  70 LAT tworzymy historię
 • 70 LAT na scenie
  70 LAT na scenie
 • 70 LAT jesteśmy kreatywni
  70 LAT jesteśmy kreatywni
 • 70 LAT realizujemy pasje
  70 LAT realizujemy pasje
 • 70 LAT doświadczamy
  70 LAT doświadczamy
 • 70 LAT osiągamy sukcesy
  70 LAT osiągamy sukcesy
 • 70 LAT lubimy wiedzieć
  70 LAT lubimy wiedzieć
 • 70 LAT rozwijamy talenty
  70 LAT rozwijamy talenty
 • 70 LAT wracamy
  70 LAT wracamy
Z radością i dumą  pragniemy poinformować, że nasze Liceum zostało uhonorowane Medalem 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża za szczególne zasługi w efektywnym wieloletnim działaniu wspierającym Ruch Honorowego Krwiodawstwa.

To szczególne odznaczenie zostało przekazane na ręce Pani Dyrektor Janiny Rurek,  podczas uroczystej akademii z okazji 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa, która odbyła się 26 listopada br. w naszej szkolnej auli. Organizatorem uroczystości, która była okazją  do podkreślenia rangi krwiodawstwa oraz podziękowania wszystkim Honorowym Krwiodawcom z powiatu wodzisławskiego, był Zarząd Oddziału Rejonowego oraz Rejonowa Rada Honorowego Krwiodawstwa w Wodzisławiu Śląskim.  Uroczystość uświetnił  koncert "W darze dla Krwiodawców" w wykonaniu  naszych artystów.

Back to top