• 70 LAT JEDYNKI
  70 LAT JEDYNKI
 • 70 LAT ponad poziomy
  70 LAT ponad poziomy
 • 70 LAT kochamy wiedzieć
  70 LAT kochamy wiedzieć
 • 70 LAT tańczymy swoje
  70 LAT tańczymy swoje
 • 70 LAT wracamy
  70 LAT wracamy
 • 70 LAT doświadczamy
  70 LAT doświadczamy
 • 70 LAT świętujemy
  70 LAT świętujemy
 • 70 LAT pamiętają
  70 LAT pamiętają
Od grudnia już IV grupa uczniów naszego liceum rozpoczęła zajęcia w ramach Projektu - Pierwsza Pomoc Przedmedyczna - I TY Możesz Ratować

Dwudziestu pięciu naszych uczniów przygotowując się do działań ratowniczych, bierze udział raz w miesiącu, w pięciogodzinnych zajęciach z ratownikami medycznymi Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim. Walorem zajęć są wielogodzinne ćwiczenia praktyczne, podczas których uczniowie  doskonalą swoje umiejętności w udzielaniu pierwszej pomocy. Zajęcia cieszą  dużym zainteresowaniem o czym świadczy  zawsze wysoka frekwencja na ćwiczeniach odbywających się w soboty. 

 

Back to top