• 70 LAT JEDYNKI
  70 LAT JEDYNKI
 • 70 LAT tworzymy historię
  70 LAT tworzymy historię
 • 70 LAT na scenie
  70 LAT na scenie
 • 70 LAT jesteśmy kreatywni
  70 LAT jesteśmy kreatywni
 • 70 LAT realizujemy pasje
  70 LAT realizujemy pasje
 • 70 LAT doświadczamy
  70 LAT doświadczamy
 • 70 LAT osiągamy sukcesy
  70 LAT osiągamy sukcesy
 • 70 LAT lubimy wiedzieć
  70 LAT lubimy wiedzieć
 • 70 LAT rozwijamy talenty
  70 LAT rozwijamy talenty
 • 70 LAT wracamy
  70 LAT wracamy
Od grudnia już IV grupa uczniów naszego liceum rozpoczęła zajęcia w ramach Projektu - Pierwsza Pomoc Przedmedyczna - I TY Możesz Ratować

Dwudziestu pięciu naszych uczniów przygotowując się do działań ratowniczych, bierze udział raz w miesiącu, w pięciogodzinnych zajęciach z ratownikami medycznymi Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim. Walorem zajęć są wielogodzinne ćwiczenia praktyczne, podczas których uczniowie  doskonalą swoje umiejętności w udzielaniu pierwszej pomocy. Zajęcia cieszą  dużym zainteresowaniem o czym świadczy  zawsze wysoka frekwencja na ćwiczeniach odbywających się w soboty. 

 

Back to top