Dawid Baluch z klasy I G zakwalifikował się do programu Pre-Collegiate Summer Institutes zorganizowanego przez Uniwersytet Stanforda w Kalifornii.

Od 15 lipca do 2 sierpnia 2019 Dawid weźmie udział w sesji Business & Entrepreneurship. Będzie uczestniczyć w wykładach i warsztatach oraz różnych zajęciach kulturalnych i rekreacyjnych.

Dawid jest absolwentem programu FLEX. W roku szkolnym 2017/2018 był uczniem szkoły średniej w Knoxville, w stanie Iowa. Cieszymy się, że będzie mógł ponownie zdobywać wiedzę w Stanach Zjednoczonych, przebywając w gronie najzdolniejszych uczniów z całego świata oraz słuchając wykładów profesorów jednej z najbardziej renomowanych uczelni.

Uniwersytet Stanforda należy do czołówki najbardziej zaawansowanych badawczo uniwersytetów.

Uczelnia plasuje się na drugim miejscu w ogólnym rankingu wszystkich uniwersytetów na świecie.