Trzy uczennice awansowały do etapu diecezjalnego XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

W etapie szkolnym XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, którego organizatorem jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, wzięło udział 23 naszych uczniów. Zakres merytoryczny tegorocznej edycji obejmuje Księgę Wyjścia i List do Rzymian. Uczestnicy pierwszego etapu rozwiązywali test.

Do kolejnego diecezjalnego etapu mogło przejść maksymalnie 3 uczestników, którzy uzyskali największą liczbę punktów, lecz nie mniejszą niż 50% maksymalnej liczby punktów z testu tj. 45.

Z naszej szkoły awansowały: Natalia Skubisz z klasy 2 c (I miejsce), Beata Sowa z klasy 1 b (II miejsce) oraz Michalina Łakomska z klasy 1 f (III miejsce).

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach, które odbędą się 25 kwietnia 2019 roku w Katowicach.