28 maja 2019 r. uczniowie klasy I A uczestniczyli w przedmiotowej wycieczce do firmy POL - EKO Aparatura s.j. w Wodzisławiu Śląskim.

Firma POL - EKO Aparatura s.j. to największy polski producent urządzeń termostatycznych, mebli laboratoryjnych oraz wyposażenia dla laboratoriów oraz przemysłu. Firma działa na rynku ponad 25 lat i zatrudnia około 200 osób, w tym wielu naszych absolwentów. Swoje produkty sprzedaje do ponad 90 krajów na całym świecie.

Dwie nasze absolwentki: Magdalena Figura - Łyżwa, specjalista PR oraz Katarzyna Zimoch z działu HR zapoznały uczniów ze specyfika zakładu, zakresem działalności a także realizowanymi innowacjami. Następnie obie Panie oprowadziły młodzież po firmie gdzie uczniowie mogli zapoznać się z poszczególnymi działami, w tym działem IT oraz parkiem technologicznym.

Obu Paniom serdecznie dziękujemy z życzliwe przyjęcie i poświęcony czas.

Aleksandra Kołtuniak