Dąbrowie Górniczej odbył się finał wojewódzki licealiady w pływaniu drużynowym dziewcząt. Ekipa naszej szkoły po eliminacjach dotarła do finału , gdzie zajęła IV miejsce przegrywając tylko ze szkołami mistrzostwa sportowego.
W skład drużyny weszły:  Julia Adamczyk, Magdalena Krótki, Natalia Misioł, Emilia Szydło, Wiktoria Fizia, Julia Jajko, Antonina Krótki, Anna , Agata Wita. W eliminacjach do finału wojewódzkiego wzięły również udział: Julia Ściślak, Emilia Pluta, Dominika Stalmach, Oliwia Kosiorowska, Anita Wojtasik, Alicja Zubczyńska.
Szczególne podziękowania za postawę uczniowską należą się osobom, które w ostatniej chwili zastąpiły zawodniczki rezygnujące ze startu w przeddzień zawodów. Były to Magdalena i Antonina Krótki, Anna Bogusz oraz Agata Wita