VII miejsce Wiktorii Szymańskiej w etapie diecezjalnym XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

2 października 2020 roku w Sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich w Piekarach Śląskich odbył się finał etapu diecezjalnego XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, do którego awansowała Wiktoria Szymańska z klasy 2e4.

Zwycięzcy etapu szkolnego pisali wpierw w ramach etapu diecezjalnego test online. Tylko siedmiu najlepszych uczniów przeszło do części ustnej etapu diecezjalnego. Wzięła w nim udział Wiktoria. W trudnych zmaganiach przed komisją konkursową nasza uczennica zajęła miejsce VII. To duże osiągnięcie, gdyż wymagało pokonania wszystkich uczestników konkursu z terenu archidiecezji katowickiej, a było ich ponad 600. Do ogólnopolskiego finału przechodziły tylko trzy najlepsze osoby.

Serdecznie gratulujemy!