• 70 LAT JEDYNKI
  70 LAT JEDYNKI
 • 70 LAT tworzymy historię
  70 LAT tworzymy historię
 • 70 LAT na scenie
  70 LAT na scenie
 • 70 LAT jesteśmy kreatywni
  70 LAT jesteśmy kreatywni
 • 70 LAT realizujemy pasje
  70 LAT realizujemy pasje
 • 70 LAT doświadczamy
  70 LAT doświadczamy
 • 70 LAT osiągamy sukcesy
  70 LAT osiągamy sukcesy
 • 70 LAT lubimy wiedzieć
  70 LAT lubimy wiedzieć
 • 70 LAT rozwijamy talenty
  70 LAT rozwijamy talenty
 • 70 LAT wracamy
  70 LAT wracamy
Z wielką dumą i radością dzielimy się informacją, że JAKUB DURCZOK – tegoroczny absolwent naszej szkoły oraz MARTA BUDA – uczennica klasy drugiej, decyzją Ministra Edukacji i Nauki otrzymali stypendium  ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2019/2020. To wielkie wyróżnienie otrzymują najlepsi – w woj. śląskim przyznano je tylko 57 uczniom.

Jakub jest tegorocznym absolwentem klasy o profilu matematyczno-fizycznym. Na przestrzeni trzech lat nauki w naszej szkole, odnosił liczne sukcesy w olimpiadach i konkursach językowych, m.in. w Olimpiadzie Języka Angielskiego.

Marta to uczennica klasy II o profilu biologiczno-chemicznym. Jej osiągnięcia są przykładem na to, jak można łączyć wysokie wyniki w nauce z innymi pasjami. Jest dwukrotną mistrzynią Polski oraz mistrzynią Europy  w ju-jitsu.

Marcie i Kamilowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Back to top