• 70 LAT JEDYNKI
  70 LAT JEDYNKI
 • 70 LAT tworzymy historię
  70 LAT tworzymy historię
 • 70 LAT na scenie
  70 LAT na scenie
 • 70 LAT jesteśmy kreatywni
  70 LAT jesteśmy kreatywni
 • 70 LAT realizujemy pasje
  70 LAT realizujemy pasje
 • 70 LAT doświadczamy
  70 LAT doświadczamy
 • 70 LAT osiągamy sukcesy
  70 LAT osiągamy sukcesy
 • 70 LAT lubimy wiedzieć
  70 LAT lubimy wiedzieć
 • 70 LAT rozwijamy talenty
  70 LAT rozwijamy talenty
 • 70 LAT wracamy
  70 LAT wracamy
Aż ośmiu uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do II etapu XLVII Olimpiady Geograficznej. Są to: Aleksander Bojnicki, Kamil Dymek, Mateusz Witek i Mateusz Wuwer z klasy IIIb, Beniamin Adamski z klasy IIIa, Szymon Jamka z klasy IIb, Michał Pachla z klasy IIa4 oraz Kacper Łabuz z klasy IId4.

Etap pierwszy polegał na napisaniu pracy terenowej na wybrany temat. Trzech naszych uczniów wybrało temat: „Fizycznogeograficzna charakterystyka zbiornika wodnego (formy naturalnej lub sztucznej o powierzchni od 1 do 10 ha)”,  pięciu wybrało „Projekt jednodniowej wycieczki krajoznawczej (pieszej lub rowerowej)”. Drugi etap zawodów, na szczeblu wojewódzkim, ma odbyć się w Sosnowcu, w dniach 6–7 lutego 2021 roku.

Uczniom życzymy powodzenia na kolejnym etapie.

Opiekunami uczniów są p. Marian Dziadek  oraz p. Marcin Łakomski.

Back to top