• 70 LAT JEDYNKI
  70 LAT JEDYNKI
 • 70 LAT ponad poziomy
  70 LAT ponad poziomy
 • 70 LAT kochamy wiedzieć
  70 LAT kochamy wiedzieć
 • 70 LAT tańczymy swoje
  70 LAT tańczymy swoje
 • 70 LAT wracamy
  70 LAT wracamy
 • 70 LAT doświadczamy
  70 LAT doświadczamy
 • 70 LAT świętujemy
  70 LAT świętujemy
 • 70 LAT pamiętają
  70 LAT pamiętają
25 maja br. drzwi naszego Liceum, po raz kolejny  zostały szeroko otwarte dla gimnazjalistów

Tego odwiedziło nas 235 uczniów klas trzecich z dwunastu gimnazjów. Mieli oni możliwość zwiedzenia szkoły oraz zapoznania się ze szczegółami oferty edukacyjnej I LO na rok 2018/2019. Mogli również doświadczyć panującej na co dzień w szkole atmosfery oraz przekonać się, że nasze Liceum daje swym uczniom możliwość rozwijania wielu zainteresowań. Zarówno uczniowie Jedynki, jak i nauczyciele służyli naszym Gościom radą, co do wyboru nowej szkoły i przedmiotów rozszerzonych.

Wszystkim gimnazjalistom, których gościliśmy, dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko napisać: Do zobaczenia we wrześniu!

Materiał filmowy z przebiegu Dnia Otwartego ukaże się wkrótce na szkolnym fb.

Back to top