25 maja br. drzwi naszego Liceum, po raz kolejny  zostały szeroko otwarte dla gimnazjalistów

Tego odwiedziło nas 235 uczniów klas trzecich z dwunastu gimnazjów. Mieli oni możliwość zwiedzenia szkoły oraz zapoznania się ze szczegółami oferty edukacyjnej I LO na rok 2018/2019. Mogli również doświadczyć panującej na co dzień w szkole atmosfery oraz przekonać się, że nasze Liceum daje swym uczniom możliwość rozwijania wielu zainteresowań. Zarówno uczniowie Jedynki, jak i nauczyciele służyli naszym Gościom radą, co do wyboru nowej szkoły i przedmiotów rozszerzonych.

Wszystkim gimnazjalistom, których gościliśmy, dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko napisać: Do zobaczenia we wrześniu!

Materiał filmowy z przebiegu Dnia Otwartego ukaże się wkrótce na szkolnym fb.