• 70 LAT JEDYNKI
  70 LAT JEDYNKI
 • 70 LAT tworzymy historię
  70 LAT tworzymy historię
 • 70 LAT na scenie
  70 LAT na scenie
 • 70 LAT jesteśmy kreatywni
  70 LAT jesteśmy kreatywni
 • 70 LAT realizujemy pasje
  70 LAT realizujemy pasje
 • 70 LAT doświadczamy
  70 LAT doświadczamy
 • 70 LAT osiągamy sukcesy
  70 LAT osiągamy sukcesy
 • 70 LAT lubimy wiedzieć
  70 LAT lubimy wiedzieć
 • 70 LAT rozwijamy talenty
  70 LAT rozwijamy talenty
 • 70 LAT wracamy
  70 LAT wracamy
1 marca w auli naszego Liceum miała miejsce niezwykła, muzyczna podróż sentymentalna: Jubileuszowy Międzypokoleniowy Koncert Walentynkowy "Kto na ławce wyciął serce". Koncertem tym, który wpisał się w roczne obchody Jubileuszu 70-lecia naszego Liceum,  pragnęliśmy uhonorować tych absolwentów, którzy cząstkę swojego serca oddali Jedynce. Koncert był więc dedykowany "Jedynkowym Rodzinom", które od kilku pokoleń powierzają naszej szkole edukację osób najbliższych swemu sercu: dzieci i wnuków, "Jedynkowym Małżeństwom", które w murach "Jedynki" odnalazły miłość swojego życia oraz absolwentów, którzy związali z Jedynką swoje  życie zawodowe, wracając po latach do swojej szkoły, aby stanąć po drugiej stronie biurka i kształtować kolejne pokolenia.

Autorskie aranżacje melodii od lat 60 - tych aż po czasy nam współczesne, w profesjonalnym wykonaniu Gości oraz młodych Artystów Jedynki, do głębi poruszyły uczestników koncertu, przywołując w ich  pamięci obrazy z lat spędzonych w murach naszej szkoły. Podczas koncertu dało się odczuć ciepłą i rodzinną atmosferę, a to dlatego, że na scenie, obok tancerzy, muzyków i wokalistów naszego szkolnego zespołu Only One, pojawili się Goście szczególni: absolwenci i ich rodzice oraz rodzice uczniów.

Uwieńczeniem tego niezapomnianego, wzruszającego wydarzenia, był wspaniały tort oraz wspólne odśpiewanie "Sto lat" dla całej Jedynkowej Rodziny.Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom koncertu za przyjęcie zaproszenia życząc, aby wspomnienia z lat spędzonych w naszej szkole ciągle i zawsze ogrzewały ich serca.

Fragmenty koncertu można zobaczyć na Instagramie.

Filmowa relacja z koncertu oraz wywiady z jego uczestnikami - już wkrótce na szkolnej stronie Fb.

Back to top