Zachęcamy naszych uczniów do wzięcia udziału w kolejnej edycji w projektu "Śląskie. Inwestujemy w talenty", realizowanego przez Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Nabór wniosków o przyznanie stypendium w rozpoczyna się 23 września 2019 roku. Celem projektu jest przyznanie wsparcia stypendialnego 625 szczególnie uzdolnionym uczniom/uczennicom w zakresie przedmiotów matematycznych, informatycznych, języków obcych lub przyrodniczych, uczącym się na terenie województwa śląskiego.

Nabór wniosków o przyznanie stypendium prowadzony będzie do dnia 25 października bieżącego roku.

Tytułem zachęty, pragniemy przypomnieć, że w gronie stypendystów ubiegłorocznej edycji niniejszego projektu znalazło się siedmioro naszych uczniów.

Szczegółowe informacje o realizowanym projekcie, dostępne są na stronie internetowej