• 70 LAT JEDYNKI
  70 LAT JEDYNKI
 • 70 LAT tworzymy historię
  70 LAT tworzymy historię
 • 70 LAT na scenie
  70 LAT na scenie
 • 70 LAT jesteśmy kreatywni
  70 LAT jesteśmy kreatywni
 • 70 LAT realizujemy pasje
  70 LAT realizujemy pasje
 • 70 LAT doświadczamy
  70 LAT doświadczamy
 • 70 LAT osiągamy sukcesy
  70 LAT osiągamy sukcesy
 • 70 LAT lubimy wiedzieć
  70 LAT lubimy wiedzieć
 • 70 LAT rozwijamy talenty
  70 LAT rozwijamy talenty
 • 70 LAT wracamy
  70 LAT wracamy
27 listopada mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole uczestników Rejonowej Akademii z okazji Jubileuszu 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża.

Wśród nich byli działacze PCK, zasłużeni krwiodawcy, włodarze powiatu, miast i gmin, dyrektorzy szkół i opiekunowie szkolnych kół PCK oraz parlamentarzyści. W dowód uznania za wieloletnią współpracę z PCK i wspieranie humanitarnych działań, nasze Liceum zostało odznaczone Medalem 100-lecia PCK, który z rąk Bogdana Ogrockiego, dyrektora Śląskiego Oddziału Okręgowego PCK odebrała pani dyrektor Janina Rurek.

W imieniu całej społeczności naszej szkoły, młodzi Artyści „Jedynki”, dedykując własne muzyczne aranżacje złożyli wszystkim zaangażowanym w działalność najstarszej humanitarnej organizacji w Polsce, jaką jest Polski Czerwony Krzyż, wyrazy szacunku i podziękowań.

Back to top